Behemoth ostrzega przed wejściem na ich stronę

i

Autor: Behemoth ostrzega przed wejściem na ich stronę/screen: youtube.com/user/Behemothofficial

Behemoth ma nowy album! Kiedy premiera krążka?

2021-10-29 11:22

Zespół Behemoth podgrzewa atmosferę i świętując swoje 30-lecie, zapowiada nowy album. Co wiemy o premierowym wydawnictwie zespołu?

Zespół Behemoth cały czas podkręca atmosferę, zwłaszcza, że świętuje swoje 30-lecie, które zostało uczczone specjalnym koncertem. Grupa zagrała przekrojowy koncert, podczas którego zaprezentowano różne etapy działalności zespołu. Występ będzie dostępny do obejrzenia w Halloween. Wiadomo też, że w przygotowaniu jest nowy album, o czym więcej powiedział Nergal. Czego możemy się spodziewać?

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Behemoth ma nowy album! Kiedy premiera krążka?

W wywiadzie dla 'Teraz ROCKa', Nergal powiedział, jaki jest stan rzeczy, jeżeli chodzi o nowy album Behemotha. Czego możemy się spodziewać? Jak powiedział artysta:

Mogę zdradzić, że muzyka jest już nagrana. Powstało mnóstwo rzeczy, bo mieliśmy mnóstwo czasu. Jesteśmy na etapie miksów testowych, bo jeszcze nie wiemy, kto będzie miksował płytę. Daje nam to duży komfort, ale jestem też trochę zmęczony. Jak masz za dużo czasu możesz się zagubić, ale jestem przekonany, że efekt będzie zabójczy. Będzie nowe, ultraciekawe, zaskakujące rozdanie. W tym roku na pewno nie wypuścimy jeszcze ani jednego dźwięku, ale kolejny rok będzie pełnym skupieniem na Behemocie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wreszcie zarówno Behemoth i Me And That Man będą grały na największych festiwalach w całej Europie. A po wakacjach ruszy europejska trasa promująca nową płytę, która wtedy się ukaże. Nowych singli spodziewajcie się jednak dużo wcześniej, może już na wiosenną trasę po USA.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć