BEHEMOTH! i The Deathless Sun - do singla powstał szokujący klip ze ściętą głową Chrystusa w roli głównej

i

Autor: Screen z YouTube/Behemoth - https://www.youtube.com/watch?v=luHHvbHNxnc BEHEMOTH! nie przestaje szokować!

BEHEMOTH! i "The Deathless Sun" - do singla powstał szokujący klip ze ściętą głową Chrystusa w roli głównej

2022-07-28 14:15

Premiera najnowszego albumu grupy BEHEMOTH! zbliża się wielkimi krokami! Płyta "Opvs Contra Natvram" ukaże się już we wrześniu, a fani formacji mieli okazję do tej pory zapoznać się z dwoma mocnymi singlami - "Ov My Herculean Exile" i “Off To War!”. W środę 27 lipca ukazał się kolejny! Do numeru “The Deathless Sun” powstały aż dwa teledyski, w tym jeden wyjątkowo szokujący - obejrzyj je poniżej!

Już 16 września na rynku ukaże się najnowszy, dwunasty już album studyjny grupy BEHEMOTH! Na płytę Opvs Contra Natvram trafi dziesięć utworów, w tym wydane już jakiś czas temu Ov My Herculean Exile i Off To War! Za produkcję albumu odpowiada sam zespół, inżynierem dźwięku został Daniel Bergstran, a miks to robota Joe Barresiego. Co oznacza tytuł płyty? Według Nergala jest to “pójście pod prąd, negacja wartości, moralności i etyki, które panują w obecnym świecie, a z którymi BEHEMOTH! całkowicie się nie utożsamia”. Wydawnictwo powstało w czasach pandemii i ogólnoświatowego lockdownu i pełne jest wściekłości i gniewu, które słychać w już opublikowanych kompozycjach. Nie inaczej jest w przypadku kolejnego, trzeciego już singla z Opvs Contra Natvram.

Wywiadówka - Nergal

BEHEMOTH! z dwoma teledyskami do kolejnego singla z “Opvs Contra Natvram”

W środę 27 lipca swoją premierę miał kolejny, trzeci już singiel z nadchodzącej płyty. Tym razem zespół zaprezentował światu numer The Deathless Sun. BEHEMOTH! jak zwykle nie zawodzi! Najnowszy utwór to niesamowite połączenie wściekłości, agresji ze świetną dawką melodyczności. Do The Deathless Sun powstały aż dwa teledyski! Dlaczego? Wytłumaczył to lider grupy, Adam “Nergal” Darski:

Behemoth nienawidzi Chrystusa na różne sposoby od 1991 roku, ale wciąż nie brakuje nam inwencji twórczej w tej kwestii. Z dumą prezentujemy nasz najnowszy klip związanym z tym tematem, "The Deathless Sun". Ten utwór zawiera w sobie wszystko, co wielu fanów Behemoth kocha w naszej muzyce – z jednej strony potężna dawka agresji, z drugiej dużo melodii. Ten właśnie kontrast jest powodem, dla którego zdecydowaliśmy się opublikować dwa niesamowite teledyski. Jeden z nich jest bardzo szokujący… tak szokujący, że aż musieliśmy stworzyć drugi klip. Wybierajcie zatem ostrożnie! Jak zwykle nie możemy się doczekać Waszej reakcji, Legiony. Miłej jazdy!

Poniżej znajdziesz oba klipy!

Sonda
Czekasz na nowy album zespołu Behemoth?