BBC wyemituje sesję zespołu Trupa Trupa! Gdzie słuchać na żywo?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=MpE3zlVZ1hI

BBC wyemituje sesję zespołu Trupa Trupa! Gdzie słuchać na żywo?

2022-04-07 11:59

Zespół Trupa Trupa od dłuższego czasu podbija rynek zagraniczny i jak widać, jest to coraz bardziej efektowne. Tym razem potwierdzono, że występ grupy będzie transmitowany w BBC. Kiedy i gdzie go posłuchać?

Zespół Trupa Trupa jest jedną z tych ekip, która rozwija swoją karierę za granicami naszego kraju i idzie im coraz lepiej. Grupa wystąpi na żywo w sesji radia BBC 6 Music w ramach promocji nowego albumu zatytułowanego 'B Flat A'. Kiedy i gdzie będzie można posłuchać zespołu?

CO TAM W ŚRODKU GRA - ACID DRINKERS WINYL

BBC wyemituje sesję zespołu Trupa Trupa! Gdzie słuchać na żywo?

Sesja odbędzie się w ramach programu Marca Rileya, 11 kwietnia o godzinie 20.00 czasu polskiego. Występu będzie można słuchać na żywo za pośrednictwem playera BBC 6 Music. A tak prezentuje się informacja o albumie zespołu:

Kiedy z powodu pandemii, ustała wszelka aktywność koncertowa, zespół Trupa Trupa zamknął się w swoim studiu na bardzo długi okres kompozycyjno-nagraniowy. Efektem tej pandemicznej sytuacji było zarejestrowanie 25 piosenek, z których finalnie na album B FLAT A trafiło 11 utworów w dużej mierze dotyczących mechanizmów dezintegracji osobowości. Trupa Trupa na wcześniejszych albumach bardzo często poruszała tematykę pesymizmu i ciemności ale przez pandemię doszło do jeszcze większego zagęszczenia atmosfery absurdu i rozpadu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu