Robb Flynn chwali Wacława 'Vogga' Kiełtykę: przyniósł świetne numery

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=9VkBSB6B8og

Robb Flynn chwali Wacława 'Vogga' Kiełtykę: przyniósł świetne numery

2022-04-07 11:11

Gdy Wacław 'Vogg' Kiełtyka dołączył do zespołu Machine Head, fani byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. Teraz Robb Flynn powiedział więcej na temat współpracy z gitarzystą. Jak widać, praca idzie bardzo dobrze.

Gdy Wacław 'Vogg' Kiełtyka dołączył do Machine Head, fani gitarzysty oraz zespołu Robba Flynna byli zachwyceni. Jak widać, współpraca układa się bardzo dobrze, o czym opowiedział sam Flyyn w niedawno udzielonym wywiadzie.

Co tam w środku gra? Nirvana

Robb Flynn chwali Wacława 'Vogga' Kiełtykę: przyniósł świetne numery

W wywiadzie dla zachodniego 'Metal Hammera', Robb Flynn wypowiedział się na temat nowych rzeczy Machine Head. Jak się okazuje, praca idzie świetnie:

Ta płyta nieco przypomina „Through The Ashes Of Empires” i “The Blackening” pod tym względem, że wchodzimy na nowe tereny, ale ma klasyczne brzmienie Machine Head. Na szczęście mam znakomitych ludzi wokół siebie. Jared stworzył świetne riffy i wokale, a Vogg przyniósł kilka pomysłów i naprawdę świetne numery. To cholernie ciężki album. Prawdopodobnie najcięższy jaki nagraliśmy od wielu lat.

Warto dodać, że Vogg dołączył do Machine Head kilka lat temu i zagrał z zespołem kilka tras. Jak widać, współpraca trwa w najlepsze.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć