Bam Margera o toksycznej relacji z Ville Valo: Przyczynił się do mojego alkoholizmu

i

Autor: Ouzounova/Splash News/EAST NEWS/Screen z YouTube/him Gwiazdor Jackassów o relacji z fińskim muzkiem

Bam Margera o toksycznej relacji z Ville Valo: "Przyczynił się do mojego alkoholizmu"

2022-08-17 14:20

Bam Margera, amerykańska osobowość telewizyjna, skateboardzista, kaskader, znany przede wszystkim z udziału w reality show “Jackass”, od lat boryka się z licznymi uzależnieniami, przede wszystkim od alkoholu. Jakiś czas temu Bam udzielił pierwszego od ponad roku wywiadu, w którym poruszył temat swojej relacji z liderem grupy HIM, Ville Valo. Margera stwierdził, że muzyk ponosi dużą odpowiedzialność za jego obecny stan.

Bam Margera zyskał powszechny rozgłos i popularność w 2000 roku, jako jedna z gwiazd kultowego serialu Jackass. Po zakończeniu emisji programu, gwiazdor dostał własne reality show, Viva La Bam, w którym pokazywane było życie prywatne jego oraz jego rodziny i przyjaciół. Margera od lat boryka się z licznymi problemami - od dwudziestego roku życia gwiazdor nadużywa alkoholu, co było szczególnie widoczne we wspomnianym reality oraz w materiałach zza kulis kręcenia Jackassów. Kilka lat temu Bam zdradził, że cierpi także na bulimię oraz zdiagnozowano u niego zaburzenia afektywne dwubiegunowe. Mężczyzna brał udział w licznych terapiach - jakiś czas temu zakończył ponad roczny program leczenia uzależnień, jak donoszą jednak zagraniczne media, z mizernym skutkiem. Jakiś czas później Margera był gościem w podcaście "Steve-O's Wild Ride". Jednym z tematów rozmowy była jego relacja z liderem zespołu HIM, Ville Valo.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

To Ville Valo sprowadził Bama Margerę na złą drogę?

Mężczyźni poznali się i bardzo zaprzyjaźnili na początku lat dwutysięcznych, gdy Margera miał zaledwie dwadzieścia kilka lat, Bam wyreżyserował nawet cztery teledyski do singli zespołu, a Ville i pozostali członkowie HIM pojawiali się w reality shows gwiazdora. Z czasem doszło do konfliktu i relacje między nimi zostały zerwane. W podcaście Margera powrócił do czasów tej znajomości. Mężczyzna zdradził, że był dosłownie zafascynowany Ville, na tyle mocno, że robił dokładnie to samo co on - kupował papierosy, nie jadł, a także pił bardzo dużo alkoholu. Nie jest tajemnicą, że fiński muzyk od lat ma problemy z alkoholem, a apogeum jego uzależnienia przypada właśnie na okres znajomości z Bamem. Mimo to artysta od kilku lat deklaruje, że Panuje nad swoim nałogiem.

Kiedy po raz pierwszy przy mnie otworzył piwo od razu po przebudzeniu się, zapytałem go: „Pijesz rano? W dzień?” Na co on odpowiedział: „Tak, dlaczego nie? Chcesz jedno?” Odpowiedziałem: „Cóż, nie pozwolę ci robić tego samemu, ale to jest strasznie dziwne”. To był pierwszy raz w moim życiu, kiedy piłem w ciągu dnia. To życie jak gwiazda rocka zaczęło się wymykać spod kontroli, gdy miałem 24, 25 lat - powiedział w rozmowie Bam.

Listen to "Toksyczne relacje. [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.