Avatar zagra w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół?

i

Autor: Materiały prasowe Avatar zagra w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół?

Avatar zagra w Polsce w 2024 roku! Gdzie i kiedy wystąpi zespół?

2023-09-26 17:01

Heavy metalowi, mroczni, szaleni wizjonerzy znani jako AVATAR - wokalista Johannes Eckerström, gitarzyści Jonas Jarlsby i Tim Öhrström, basista Henrik Sandelin i perkusista John Alfredsson - wracają do Europy w ramach trasy The Great Metal Circus.

Wokalista Johannes Eckerström mówi o nadchodzącej europejskiej trasie:

Każda trasa wiąże się z wielkimi oczekiwaniami Nie bylibyśmy częścią tej branży, gdybyśmy za każdym razemnie byli podekscytowani. Biorąc to pod uwagę, tym razem mogę być jeszcze bardziej podekscytowany. Powrót na drogi Europy w zeszłym roku był bardzo długo przygotowywany i była to największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy na naszym rodzimym kontynencie. Teraz możemy wypełnić wiele pustych miejsc, które od dawna chcieliśmy odwiedzić. Sprawimy, że będzie się to liczyć w sposób, w jaki być może nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Wszystko, co widzieliście do tej pory, to jak zawsze dopiero początek. Nie możemy się doczekać, aby was zobaczyć, a to sprawia, że jest to obowiązkowa europejska trasa koncertowa w 2024 roku. Obiecuję!

Najnowocześniejsi w branży? Johannes Eckerström z AVATAR / Eska Rock

Avatar w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

11.03.2024 – POZNAŃ – Klub Tama

12.03.2024 – KRAKÓW – Klub Kwadrat

Sprzedaż biletów:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 27 września o godz. 12:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 28 września o godz. 11:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 29 września na LiveNationpl o godz. 11:00

Trasa koncertowa Great Metal Circus rozpocznie się 26 stycznia 2024 roku i obejmie aż 35 występów. Wśród koncertów znajduje się sześć koncertów w rodzinnej Szwecji i jedenaście we Francji! Trasa zatrzyma się również w Niemczech, Finlandii, Polsce i nie tylko.