Asking Alexandria powraca do Polski! [DATA MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe

Asking Alexandria powraca do Polski! [DATA MIEJSCE, BILETY]

2023-01-24 9:34

Klasycy energetycznej sceny screamo przyjadą do nas na jedyny koncert. Lata pandemii zatrzymały grupę w domu, jednak nie zmarnowali tego czasu. Po wydaniu nowych nagrań, w tym duetów z wokalistkami In This Moment oraz Within Temptation, grupa wraca do koncertowania i tym razem w swoich planach nie pominęła Polski.

Na przestrzeni 15 lat działalności Asking Alexandria wykreowała swój świat w muzyce rockowej, który funkcjonuje na ich zasadach. Teraz, po prawie miliardzie streamów i z nową wytwórnią płytową grupa otwiera kolejny rozdział swojej przygody. Ben Bruce (gitara), Danny Worsnop (wokal), James Cassells (perkusja), Cameron Liddell (gitara) oraz Sam Bettley (bas) zredefiniowali swoje muzyczne cele, czego owocem jest wydana w 2021 roku płyta See What’s On The Inside - album, który zespół nagrał na fali nowej motywacji związanej ze wspólnym komponowaniem, będący jednocześnie powrotem do najwcześniejszych inspiracji, takich jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Queen. Muzycy są głodni koncertów jak nigdy wcześniej, a zaplanowany na czerwiec występ w Warszawie będzie jedynym w Polsce w ramach najbliższej trasy!

Koncert Asking Alexandria odbędzie się 30 czerwca 2023 w klubie Progresja, w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 27 stycznia o godzinie 11:00 na stronie Winiary Bookings. Pozostałe miejsca, gdzie znajdziecie bilety to Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe