BMTH

i

Autor: PIOTR TRACZ/REPORTER

Bring me the Horizon w Polsce 2023! Kiedy i gdzie zobaczysz ich koncert?

2023-01-09 16:06

W przyszłym roku będą świętować XX-lecie działalności, a najlepsze życzenia będziecie mogli im złożyć osobiście jeszcze w tym roku. Sezon koncertowych ogłoszeń trwa i co jedna wiadomość to lepsza. BMTH zagrają w Gliwicach 6 lutego.

Nazwa grupy to cytat z postaci Jacka Sparrowa, jednego z bohaterów filmu „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”. Wcielający się w morskiego łotrzyka Johnny Depp stworzył postać, która na kilka dekad zdefiniuje styl, wygląd, charakter i postawę prawdziwego pirata. Przy okazji zdefiniuje też karierę Deppa, która zarówno przed kamerą jak i w życiu prywatnym będzie już nierozerwalnie związany z tym wizerunkiem. To jednak inna opowieść.

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Ważne, że to właśnie cytat o zdobywaniu horyzontu, czyli przekraczaniu granic marzeń, stał się mottem i nazwą projekt muzycznego, który stał się tak sławny w świecie metalu, co Sparrow wśród miłośników kina przygodowego i fantastyki. Doceniła ich także branża muzyczna nominując do szeregu nagród, w tym do Grammy. Grupa zapowiadała występy w Polsce już na 2022 rok, jednak te plany musiały ulec zmianie. Co się odwlecze to nie uciecze.

Bring me the Horizon wystąpi 6 lutego w Arenie Gliwice. Obok nich na scenie pojawią się: A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore. Każdy z nich wart jest uwagi i reprezentuje inny odcień energetycznego grania.

Bilety można już kupować w internetowych serwisach sprzedażowych oraz na stronie organizatora koncertu, Knock Out Productions. Cena to 229/250 zł za miejsca stojące na płycie, oraz 179-280 zł na sektorach z krzesełkami.