Artyści, którzy powinni wydać album w 2023 roku. Czekamy na te krążki!

2022-10-18 15:11

Wielkimi krokami zbliża się nowy, 2023 rok, a w związku z tym muzyczne premiery! Kolejni artyści, artystki i zespoły powoli ogłaszają, że już w przyszłym roku ukażą się ich nowe wydawnictwa. Nie da się ukryć, że jest kilka grup, na których nowe albumy czekamy już od kilku lat i bardzo byśmy chcieli, żeby wydały one swoje najnowsze krążki w 2023 roku. O kogo nam chodzi?

Wielkimi krokami zbliża się nowy, 2023 rok. Nie da się ukryć, że będzie to intensywny czas pod względem koncertowym w Polsce - wizytę w naszym kraju potwierdziły już takie zespoły jak Scorpions, Rammstein, Iron Maiden czy Depeche Mode, z czego te trzy ostatnie zagrają w Polsce aż po dwa razy! Nie mniej ciekawie zapowiada się działka albumowych premier! Na chwilę obecną wiemy, że w przyszłym roku nowe krążki wydadzą Anti-Flag, Ville Valo (jako VV), July Talk, Paramore, Inhaler, The Smushing Pumpkins, Gorillaz, Steel Panther Depeche Mode. Krążą pogłoski o nadchodzących wydawnictwach od Riverside, Accept, Dream Theater, Europe, The Killers, PJ Harvey Within Temptation.

Artyści, którzy powinni wydać album w 2023 roku

Istnieje także lista artystów, na których nowe wydawnictwa czekamy już od dobrych kilku lat i nie da się ukryć, że byłoby bardzo miło, gdyby wyczekiwane premiery miały miejsce w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy, a najlepiej, gdyby towarzyszyło im wyruszenie w trasy koncertowe, które objęłyby także nasz kraj. Na czyj krążek wyjątkowo czekamy? Na pierwszy ogień leci zagraniczne podwórko!