Arcade Fire

i

Autor: Materiały prasowe

Arcade Fire na koncercie w Polsce 2022. Gdzie zagra kanadyjski zespół?

2022-09-21 12:24

Arcade Fire dopiero co wydali nowy materiał, a już niedługo będzie można go posłuchać na żywo! Kanadyjczycy ogłosili jesienną trasę i zagrają również w Polsce. Z kim pojawią sie na scenie?

Arcade Fire w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE. W piątek 6 maja 2022 na sklepowe półki trafił szósty album Arcade Fire, zatytułowany WE. Całość została wydana przez Columbia Records i doceniona m.in. przez magazyn The New Yorker. Album promowały single "The Lightning I, II" oraz "Unconditional I (Lookout Kid)", które zostały entizjastyczine przyjętę przez fanów zespołu. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella's Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa określona jako "Arcade Fire must-see live act" wróci w pełnej produkcji na światowe sceny. Kanadyjczycy zagrają również w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Arcade Fire - 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Arcade Fire - koncert w Polsce 2022. Kiedy? Gdzie?

Trasa rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia 2022 w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Na północnoamerykańskiej części trasy pojawi się wyjątkowy gość - BECK. Arcade Fire przyjadą do Polski 1 października i zagrają na COS Torwar w Warszawie. Bilety w cenie od 185 zł wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?