anto9 & WRONA - mocne i punkowe brzmienie, które będzie można usłyszeć na trasie!

i

Autor: Materiały prasowe Punkowa trasa koncertowa z mocnym brzmieniem - poznajcie anto9 & WRONĘ

anto9 & WRONA - mocne i punkowe brzmienie, które będzie można usłyszeć na trasie!

2023-02-23 15:41

anto9 i WRONA łączą muzyczne siły i ruszają w pierwszą oficjalną trasę koncertową po Polsce.

Obie artystki, inspirujące się powrotem do punkowych brzmień, zapewnią wydarzenie pełne energii, młodzieńczego buntu i bezkompromisowej postawy w siedmiu dużych polskich miastach. Sprzedaż biletów już trwa.

anto9

To pierwsza trasa koncertowa anto9 – pop punkowej artystki, która na scenie serwuje miks mocnej energii z szeroką gamą emocjonalnych doznań. anto9 jako jedna z pierwszych w Polsce wskakuje na falę powracających wyraźniejszych gitarowych brzmień, rebelianckich tekstów i ostrzejszego wizerunku, co możemy zaobserwować zagranicą u Paramore, WILLOW, Yungblud czy nawet takich popowych gwiazd jak Demi Lovato i Miley Cyrus.

Największą popularność przyniósł jej singiel „na haju w maj” stworzony wspólnie z Zagi – ma ponad 1,5M streamów na Spotify. Jej piosenka „fantasy” rozniosła się viralem po TikToku, a ostatni singiel „zacznę od jutra” można było usłyszeć na antenie Radia Eska.

anto9 obecnie pracuje nad materiałem na swoją debiutancką EPkę, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

O nowych projektach, uczuciach i pierwszym razie w Polsce. ATREYU dla Eski Rock

WRONA

Wokalistka, autorka tekstów, instrumentalistka i producentka z Krakowa. Wyróżniona w Jarocińskich Rytmach Młodych oraz laureatka konkursu “Wydaj płytę z Będzie Głośno” organizowanego przez Radio Czwórka. Jako nastolatka zdobywała doświadczenie sceniczne grając na perkusji w punkowym girlsbandzie Brain’s All Gone, koncertując głównie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

Solowy projekt WRONY to międzygatunkowy koktajl. Eksperymentalna, elektroniczna muzyka pełna jest młodzieńczej energii, która trafia do wrażliwego słuchacza. Bezkompromisowe, szczere i przepełnione melancholią teksty, świadczą o szczególnym darze obserwacji. WRONA wystąpiła na największych polskich festiwalach takich jak Jarocin Festiwal, Great September czy FEST Festival, dzieląc scenę z czołówką alternatywnej sceny muzycznej.

W 2021 ukazał się jej debiutancki album “SEN O SMAKU LUKRECJI”, będący w całości autorskim przedsięwzięciem artystki, a single promujące wydawnictwo są na bieżąco grane przez stacje radiowe. Na trasie z anto9 zagra zupełnie nowy, niewydany jeszcze materiał.