anto9 w najnowszym singlu! Numer powstał w legendarnym studiu!

i

Autor: Materiały prasowe Ta piosenka powstała w studiu, w którym pracuje Selena Gomez czy Kendrick Lamar

anto9 w najnowszym singlu! Numer powstał w legendarnym studiu!

2023-06-30 12:42

„nie jest mi z tym źle” to najnowszy singiel anto9, w którym artystka pokazuje swoje delikatne oblicze.

W prostych słowach, otulonych przyjemną dla ucha melodią, anto9 śpiewa o zamykaniu pewnych rozdziałów w życiu i niepewności z tym związanej, która wcale nie musi oznaczać czegoś złego.

„nie jest mi z tym źle” opowiada o momencie, w którym wszystko w moim życiu,  zaczęło się walić. Mimo to, znalazłam w sobie jakiś nieznany mi dotąd spokój; przyjemne poczucie, że wszystko dzieje się po coś - mówi o najnowszym wydaniu anto9.

Mellina - Natalia Nykiel - Do teraz rodzice pytają kiedy będę mieć normalną pracę

anto9 w LA!

anto9 często podróżuje do Stanów Zjednoczonych. Ciekawostkami o tym kraju dzieli się na TikToku, a jej filmiki osiągają miliony wyświetleń. To nie pierwsza piosenka, którą tam napisała, ale pierwsza, którą nagrywała w jednym ze studiów nagraniowych lokalnego oddziału Universal Music Group.

Utwór napisałam i nagrałam będąc w Los Angeles. Było to niesamowite doświadczenie nagrywać na mikrofonie, na którym nagrywał kiedyś Bruce Springsteen. W studiu, w którym na co dzień pracują Selena Gomez czy Kendrick Lamar.

Nowa odsłona pop punka

anto9 jako jedna z pierwszych w Polsce tworzy szeroko pojęty pop punk. Wyraziste brzmienia i rebelianckie teksty okraszone niekiedy zaskakująco delikatną poezją to coś, co ją wyróżnia. anto9 eksplorowała różne kierunki zanim zdecydowała, że chce iść w pop punk, którym zasłuchiwała się już w podstawówce. Fani jednomyślnie twierdzą, że w tej odsłonie jest najbardziej autentyczna.