anto9 ma dość - jej najnowsza piosenka to prawdziwy protest song!

i

Autor: Materiały prasowe Nowość od anto9

anto9 ma dość - jej najnowsza piosenka to prawdziwy protest song!

2023-08-04 17:42

„zatrzymać czas” to jednocześnie okrzyk nadziei na lepsze czasy, ale także wyraz frustracji i strachu.

Wyraziste brzmienia i rebelianckie teksty okraszone niekiedy zaskakująco delikatną poezją to coś, co wyróżnia anto9. Z pazurem artystka wyrzuca z siebie duże ilości emocji śpiewając o relacjach, oczekiwaniach, problemach, społeczeństwie czy systemie.

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

Moja najnowsza piosenka zaczyna się słowami “ten tydzień to jest jakiś żart”, ale równie dobrze mogło to być “ten świat to jest jakiś żart”, i to taki żart dla fanów ciemnego humoru. Najpierw byliśmy zamknięci w domach chowając się przed pandemią, od roku za naszą wschodnią granicą toczy się wojna. Mam wrażenie, że zewsząd dochodzą do mnie głównie złe wiadomości i musiałam z siebie wyrzucić emocje z tym związane - tłumaczy anto9. 

Kim jest anto9?

Za pseudonimem anto9 kryje się Antonina, z wykształcenia psycholożka, a z doświadczenia buntowniczka, często zmęczona obecnym porządkiem świata, czerpiąca od zawsze energię z muzyki. 

15 września anto9 wraz zespołem wystąpi na głównej scenie festiwalu Great September w Łodzi. Na festiwalu obecni są przedstawiciele branży muzycznej z całej Polski, najpopularniejsi polscy artyści, a także najciekawsi nowi wykonawcy, do grona których została zaproszona artystka.