Anti-Flag powracają z nowym singlem i nadchodzącą płytą

i

Autor: Materiały prasowe Anti-Flag wydadzą nową płytę w 2023 roku!

Anti-Flag powracają z nowym singlem i nadchodzącą płytą

2022-10-12 18:55

Amerykański punkrockowy zespół Anti-Flag powraca z singlem „MODERN META MEDICINE”. Utwór jest zapowiedzią ich trzynastego albumu studyjnego „LIES THEY TELL OUR CHILDREN”, który ukaże się 6 stycznia i jest już dostępny w przedsprzedaży.

Zespół zaprosił kilku znanych i podobnie myślących artystów do współpracy nad albumem. W ich najnowszym utworze, do którego właśnie ukazał się teledysk, występuje wokalista Killswitch Engage, Jesse Leach.

Bądźmy szczerzy, w świecie i klimacie kulturowym, które żywią się podziałami międzyludzkimi i niuansami naszych rozmów, stworzenie piosenki rzucającej wyzwanie systemowi opieki zdrowotnej, który stawia zysk nad ludźmi, może być przerażające. Jednak kryzys opioidowy, cudowne lekarstwa na naszą wagę, skórę, włosy czy impotencję, oraz równoczesna odmowa dostępu do opieki zdrowotnej dla ciężarnych, biednych, czarnych i imigrantów, to ostry kontrast, o którym trzeba mówić. Fakt, że korporacje otwarcie żerują na najsłabszych w naszym społeczeństwie i spotykają się z niewielką reakcją, otworzył drzwi dla fanów teorii spiskowych, zamiast pozwolić nam globalnie celebrować naukę i postęp medycyny - wyjaśnia zespół.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

„MODERN META MEDICINE” śledzi początki przejęcia przez kapitalizm naszego zdrowia jako globalnych obywateli oraz polityki ery Reagana, która pozwoliła rozkwitnąć miliarderom, skazując tak wielu na cierpienie. Opieka zdrowotna jest podstawowym prawem człowieka. W miarę możliwości musimy wykradać nasze prawa z powrotem, z maszyny, która postrzega nas jako towar i narzędzie do zysku. Jesteśmy wdzięczni Jesse’owi Leachowi z Killswitch Engage za użyczenie swojego talentu i empatii tej piosence. Odkąd zaprzyjaźniliśmy się, przeprowadziliśmy kilka świetnych rozmów na ten temat, więc wiedzieliśmy, że będzie do tego idealny i spisał się medal – podsumowują muzycy Anti-Flag.

Plany na przyszłość Anti-Flag

Anti-Flag powrócą tej jesieni na scenę, koncertując w Ameryce Północnej. Ich nadchodzący album „LIES THEY TELL OUR CHILDREN” został nagrany, wyprodukowany i zmiksowany przez Jona Lundina.

Jak dobrze znasz film "American Beauty"? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czym na początku zajmował się Lester?