Ania Serafińska - o jej odpadnięciu z The Voice Of Poland było głośno. Teraz wraca z fenomenalnym singlem!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy utwór Anny Serafińskiej

Ania Serafińska - o jej odpadnięciu z The Voice Of Poland było głośno. Teraz wraca z fenomenalnym singlem!

2022-09-30 10:30

Ania Serafińska - wokalistka i autorka tekstów, jej niesamowity wokal zapada na długo w pamięć, przedstawia singiel "Najwyższy czas". Utwór powstał z potrzeby ciągłego powracania do klasyki rocka. Prosta i konkretna konstrukcja dopełniona jest czytelnym tekstem i prostym przekazem.

Kompozytorem utworu jest gitarzysta i producent muzyczny Mateusz Badura. Sam proces tworzenia utworu Mateusz opisuje tak:

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Czasem po prostu nadejdzie chęć wzięcia gitary do ręki i zagrania kilku dźwięków na kanapie. Tak wpadł mi do głowy główny riff utworu "Najwyższy Czas". Nagrałem fragment, następnie dołożyłem kolejne instrumenty i sam pomysł na muzykę powstał w jeden dzień. Wysłałem Ani to co udało mi się stworzyć, pracowaliśmy zdalnie. Ania odesłała mi ścieżkę wokalu nagraną u siebie w domu, była to wersja robocza, nagrana tylko RAZ bez jakichkolwiek cięć. Ania na "roboczo" zaśpiewała tak, że ta sama ścieżka została w wersji ostatecznej.

Ania Serafińska - o jej odpadnięciu z The Voice Of Poland było głośno. Teraz wraca z fenomenalnym singlem!

Utwór „Najwyższy czas” każdy może dopasować do siebie, do swoich przeżyć, historii. W założeniu stworzony, by dać kopa do działania, zmotywować człowieka do niekiedy rewolucyjnych zmian, by mimo przeciwności losu iść do przodu, pod wiatr. Do utworu powstał teledysk nagrany przez Piotra Smoleńskiego (stworzył klipy m.in. dla Cleo, Enej czy Justyny Steczkowskiej).To historia starszego, samotnego Pana, prowadzącego spokojne, stateczne, nudne życie, w którym już dawno odsunął w cień swoje młodzieńcze, szalone wspomnienia. W rzeczywistości jednak pod żółtym pulowerkiem nadal tkwi młody chłopak o rock’n’rollowym sercu z gitarą na ramieniu i Corvettą w garażu. Jego dawne „ja” daje o sobie znać i coraz silniej przemawia do niego, że najwyższa pora zerwać z byciem stereotypowym emerytem i zacząć żyć.