Judas Priest zapowiada obszerny box ze swoją dyskografią. Znajdziemy tam 42 płyty!

i

Autor: screen: https://youtu.be/d91HmWxzup8

Andy Sneap będzie jednak grał z Judas Priest na trasie? Są nowe informacje

2022-01-17 14:32

Judas Priest planują nowe koncerty i tydzień temu ogłosili, że w trasę pojadą bez Andy'ego Sneapa, który zajmie się miksowaniem ich nowej płyty. Teraz zespół zmienia zdanie i jednak Andy Sneap pojedzie w trasę? Jak to w końcu jest?

Judas Priest od jakiegoś czasu zapowiadają, że ruszą w trasę koncertową, która była już kilka razy przekładana. W końcu wiadomo coś więcej, jednak grupa ogłosiła, że wyruszy w trasę w uszczuplonym składzie. Na koncertach miało zabraknąć Andy'ego Sneapa, jednak coś się zmieniło i chyba zespół zmienił koncepcję. O co chodzi? Czy Andy pojedzie z grupą w trasę?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Andy Sneap jednak pojedzie w trasę z Judas Priest? Są nowe informacje

Po ogłoszeniu, że zespół pojedzie w trasę bez Andy'ego, on sam wydał oświadczenie, w którym napisał:

Rob zadzwonił do mnie w ubiegły poniedziałek i poinformował, że chcą grać jako kwartet. Czuję się tym niezwykle zawiedziony po tym całym czasie spędzonym razem, ale szanuję tę decyzję, gdyż mają wizję tego, jak chcą to rozegrać. To zawsze było tymczasowe rozwiązanie i jak już mówiłem będę zespołowi pomagał jak tylko będę mógł, nawet jeśli oznaczać to będzie rozstanie. W przyszłym miesiącu będziemy dalej pracowali nad nowym albumem, przygotowując zabójczego następcę „Firepower”.

Po tym wszystkim grupa postanowiła zmienić zdanie i jak napisała w oświadczeniu w social mediach:

Biorąc pod uwagę wszystko to, co się ostatnio wydarzyło, postanowiliśmy jednogłośnie jako zespół kontynuować nasze występy na żywo w niezmienionym składzie: z Robem, Ianem, Richiem, Scottem, Andym i Glennem, który dołącza do nas, kiedy tylko może… Do zobaczenia wkrótce, kiedy będziemy świętować 50-lacie Judas Priest!

Pozostaje w takim razie czekać na nowy album zespołu i koncert w Polsce, który ma odbyć się na Mystic Festival, który odbędzie się w stoczni gdańskiej w dniach 2-4 czerwca 2022 roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu