Który z muzyków nie chciał nagrywać nowej płyty Iron Maiden? Bruce Dickinson zdradził to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/wpxWoikZZww

Iron Maiden będą grali cały album 'Senjutsu' na żywo! Czego jeszcze możemy się spodziewać?

2022-01-17 13:44

Po premierze nowego album Iron Maiden, fani byli przekonani, że grupa będzie chciała grać jak najwięcej z krążka. Okazuje się, że w planach jest wykonywanie całego albumu na żywo! Czego dokładnie możemy się spodziewać?

Nowa płyta Iron Maiden została bardzo ciepło przyjęta przez fanów i krytykę, no i co najciekawsze, miłośnicy kultowej grupy, dopytywali co jakiś czas, czy jest szansa na wykonanie albumu na żywo. Okazuje się, że są takie plany! Co dokładnie chce zrobić grupa?

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Iron Maiden będą grali cały album 'Senjutsu' na żywo! Czego jeszcze możemy się spodziewać?

W rozmowie z 'Talk Is Jericho', Bruce Dickinson powiedział:

Plan, który mamy, nie jest żadną tajemnicą. Myślę, że wszyscy inni już o tym mówili – będziemy, mam nadzieję, planowali zagranie całego „Senjutsu” od początku do końca, ale oczywiście nie na tej trasie. Wszyscy mamy świadomość, że to jest coś, co naprawdę zagorzali fani prawdopodobnie pokochają, a inni ludzie powiedzą: „Hmm, nie chcę tego oglądać”. Więc rozwiązaniem będzie granie w mniejszych miejscach. Takich, które wyprzedane zostaną przez naszych największych fanów.

Przypomnijmy, że Iron Maiden mają przyjechać do Polski 24 lipca 2022 roku, gdzie mają zaplanowany koncert na PGE Narodowym w Warszawie.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć