Alice Cooper i Nita Strauss we wspólnym numerze! Ten duet to prawdziwa petarda!

i

Autor: agefotostock/East News Alice Cooper gościnnie w autorskim numerze Nity Strauss

Alice Cooper i Nita Strauss we wspólnym numerze! Ten duet to prawdziwa petarda!

2023-03-23 12:42

Kilka dni temu Alice Cooper ogłosił, że Nita Strauss ponownie uzupełni skład jego zespołu koncertowego, Gitarzystka wciąż pracuje jednak nad swoim autorskim materiałem, a światło dzienne właśnie ujrzał jego kolejny fragment. W utworze "Winner Takes All" gościnnie zaśpiewał sam Cooper! Nie da się ukryć - ten duet to prawdziwa petarda!

Alice Cooper Nita Strauss mają za sobą wieloletnią historię. Gitarzystka w 2014 roku dołączyła do zespołu koncertowego legendarnego artysty i pozostawała jego częścią nieprzerwanie do 2022 roku. Dopiero po ośmiu latach ogłosiła swoje odejście, tłumacząc się chęcią skupienia na tworzeniu własnego materiału. Szybko także stało się jasne, że Nita została gitarzystką prowadzącą na trasie, promującej album HOLY FVCK Demi Lovato. Po kilku miesiącach nieobecności, Strauss powróciła do Coopera, o czym poinformował on za pośrednictwem swoich social mediów. 

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Nita Strauss i Alice Cooper w jednym utworze!

Nita wciąż także pracuje nad swoim autorskim, drugim solowym albumem. Gitarzystka co kilka miesięcy dzieli się z odbiorcami kolejnymi utworami, w których gościnnie śpiewają inni artyści i artystki. Szczególnie głośno było na temat wydanego w ubiegłym roku kawałka The Wolf You Feed, w którym pojawiła się Alissa White-Gluz Arch Enemy. 

Nita wypuściła właśnie kolejny numer, w którym tym razem śpiewa sam Alice Cooper! Kawałek został zatytułowany Winner Takes All, a gitarzystka nie ukrywa, że jest bardzo wdzięczna swojemu przyjacielowi, oraz, bądź co bądź, szefowi, za możliwość współpracy. Nie da się ukryć, że ten duet brzmi razem świetnie! Można czas pomyśleć o wspólnym krążku?