Afsky i Panzerfaust na trzech koncertach w Polsce! Gratka dla fanów black metalu

i

Autor: Materiały prasowe Afsky i Panzerfaust w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

Afsky i Panzerfaust na trzech koncertach w Polsce! Gratka dla fanów black metalu

2023-08-21 14:52

World Beyond All Reckoning 2023, czyli europejska, co-headlinerska kanadyjskiego Panzerfaust oraz duńskiego Afsky, zawita do Polski na aż 3 koncerty. Ten zabójczy koncertowy duet fani black metalu będą mogli zobaczyć pod koniec października w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu.

Kanadyjski Panzerfaust to but depczący wiecznie ludzką twarz. Działający od blisko 20 lat zespół swój bezkompromisowy black metal prezentował na scenach u boku Slayera, Satyricon, Marduk czy Vital Remains. Grupa ma na swoim koncie 5 albumów, a ostatni z nich, “The Suns of Perdidtion - Chapter III: The Astral Drain”, ukazał się nakładem wytwórni Eisenwald w 2022 roku.

Afsky to solowy projekt Ole Luka, który oparty jest na tradycyjnym black metalu połączonym z folkowymi wpływami oraz dziką i melancholijną atmosferą. Stworzony pierwotnie jako projekt studyjny Afsky po świetnym odbiorze płyt zaczął koncertować i na przestrzeni ostatnich lat dzielił scenę z takimi nazwami jak Wolves in the Throne Room, Spectral Wound, Mayhem, Profanatica czy Uada. W marcu ukazała się 3 płyta długogrająca zespołu, zatytułowana "Om hundrede år". 

Najnowocześniejsi w branży? Johannes Eckerström z AVATAR / Eska Rock

Afsky i Panzerfaust w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 24.10.2023, Kraków, Gwarek
  • 25.10.2023, Warszawa,VooDoo
  • 26.10.2023, Poznań, 2 Progi
  • BILETY na winiarybookings.pl.