Acres na jedynym koncercie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra zespół?

i

Autor: Materiały prasowe Acres w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Acres na jedynym koncercie w Polsce! Gdzie i kiedy zagra zespół?

2023-05-26 15:08

Brytyjczycy z Acres na jedynym koncercie w Polsce! Zespół już 10 września wystąpi w warszawskim klubie VooDoo w towarzystwie gości specjalnych - Skywalker i Chiefland! To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów post-hardcore'u.

Acres to czteroosobowy, atmosferyczny post-hardcore'owy zespół z Portsmouth w Anglii. W swojej twórczości łączą intensywne, pełne pasji brzmienia z głębokimi, emocjonalnymi tekstami. Ich muzyka to mieszanka mrocznych riffów i dynamicznych sekcji rytmicznych. Grupa wyrosła na scenie post-hardcore, a ich wyjątkowe podejście do tworzenia muzyki przyciąga uwagę zarówno fanów gatunku, jak i krytyków. Po niesamowitym sukcesie i uwielbieniu, jakie wzbudził oszałamiający debiut „Lonely World” z 2019 roku, Acres zaczęli grać największe koncerty w swojej dotychczasowej karierze i osiągać rzeczy, o których wcześniej tylko marzyli. 

Pochodzący z samego serca Europy, Pragi, zespół Skywalker powstał w 2011 roku, szybko wznosząc się na szczyty czechosłowackiej post-hardcore’owej sceny. Łącząc siły z Avocado Booking, od tamtej pory nieustannie koncertują z takimi zespołami jak Beartooth, Crystal Lake, Normandie, For The Fallen Dreams czy Our Hollow, Our Home. 

Od czystego melodyjnego hardcore'u do post-hardcore'u z nutą alternatywnego rocka - patrząc na muzyczną podróż CHIEFLAND w ciągu ostatniego roku, nie można zaprzeczyć tej ewidentnej zmianie gatunku. Zespół ma za sobą setki koncertów, również u boku takich zespołów jak Being As An Ocean czy Holding Absence.

Najnowocześniejsi w branży? Johannes Eckerström z AVATAR / Eska Rock

Acres w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

  • 10.09.2023
  • Warszawa, VooDoo Club
  • Bilety: na stronie organizatora.