30 Seconds to Mars na Orange Warsaw Festival! Zespół zastąpi odwołanego headlinera!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Bartholomew Cubbins 30 Seconds to Mars w Polsce!

30 Seconds to Mars na Orange Warsaw Festival! Zespół zastąpi odwołanego headlinera!

2023-05-31 12:47

W sobotę organizatorzy Orange Warsaw Festival stanęli przed trudnym zadaniem. Swój występ z powodów zdrowotnych odwołał jeden z headlinerów wydarzenia, Sam Smith. Okazuje się, że bardzo szybko udało się znaleźć zastępstwo - i to jakie! Już w ten piątek w Warszawie zagrają Panowie z 30 Seconds to Mars!

Sam Smith miał być jednym z headlinerów tegorocznego Orange Warsaw Festival. Niestety, w sobotę gwiazda, ze względów zdrowotnych, odwołała kilka swoich najbliższych koncertów, w tym występ na warszawskiej imprezie. Organizatorzy natychmiast poinformowali, że pracują nad znalezieniem godnego zastępstwa - właśnie je poznaliśmy i wygląda na to, że są to wieści, które szczególnie przypadną do gustu fanom rockowego grania!

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

30 Seconds to Mars zagrają w Polsce!

Okazuje się, że headlinerem piątkowego wieczoru został zespół 30 Seconds to Mars! Formacja powraca na rynek po pięcioletniej przerwie z albumem It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day, który promowany jest singlem Stuck. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne 15 września. Koncert na Orange Warsaw Festival będzie jednym z nielicznych tegorocznych występów Jareda i Shannona Leto na świecie. Bilety na festiwal wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.