Wielki powrót 30 Seconds to Mars! Sprawdź singiel Stuck!

i

Autor: Screen z YouTube/30 Seconds to Mars Nowy singiel 30 Seconds to Mars już dostępny!

Wielki powrót 30 Seconds to Mars! Sprawdź singiel "Stuck"!

2023-05-08 19:26

Zespół 30 Seconds to Mars od jakiegoś czasu nie jest zbyt obecny na rynku muzycznym. Ostatni album, grupy ukazał się pięć lat temu, a fani nie ukrywali, że mocno czekają na powrót formacji. Ten właśnie ma miejsce! Światło dzienne właśnie ujrzał najnowszy singiel zespołu, zatytułowany "Stuck" - ma szansę zostać przebojem?

Nie każdy o tym pamięta, ale Jared Leto rozpoczynał karierę jako aktor, dopiero w 1998 roku, wraz ze swoim bratem, Shannonem, zdecydował się powołać do życia zespół, dziś znany pod nazwą 30 Seconds to Mars. Grupa wydała swój debiutancki krążek w 2002 roku, który jednak przeszedł bez większego echa. Dużo lepiej poradził sobie wydany trzy lata później A Beautiful Lie, z którego pochodzi numer The Kill. Jeszcze popularniejszy okazał się być krążek This is War, który zaprezentował brzmienie, oparte na rocku progresywnym, industrialu, nowej fali i heavy metalu. W kolejnych latach zespół przechodził liczne zmiany składu, wydał jeszcze dwie płyty - Love, Lust, Faith and Dreams America z 2018 roku. W ostatnich latach Jared (z dość dyskutowanym skutkiem) skupił się na karierze aktorskiej - wiadomo już jednak, że 30 Seconds to Mars powraca!

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

30 Seconds to Mars powraca!

Od kilku tygodni Leto dzielił się w swoich social mediach treściami, które wyraźnie sugerowały, że grupa pracuje nad nową muzyką i przygotowuje się do jej wydania, brakowało jednak szczegółów. W końcu Jared opublikował zdjęcie, w opisie którego potwierdził, że już 8 maja światło dzienne ujrzy najnowszy singiel 30 Seconds to Mars! Numer został zatytułowany Stuck i właśnie ujrzał światło dzienne! Do kompozycji powstał także klimatyczny teledysk, za który odpowiada sam Jared. Wiadomo, że utwór promować będzie najnowszy album zespołu, który zatytułowany jest It's The End Of The World But It's A Beautiful Day i ukaże się 15 września! Pozostaje nam czekać na kolejne wieści! Sprawdź Stuck poniżej!