BRING ME THE HORIZON - Koncert

BRING ME THE HORIZON - Koncert
  • Miejsce: Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa
  • Czas: Wtorek, 14 czerwca 2016, 18:00
  • Kategoria: koncerty
  • Gwiazdy: Bring Me The Horizon
BRING ME THE HORIZON
14 CZERWCA 2016 - WARSZAWA, STODOŁA

Z deathcorowego undergroundu po szczyty alternatywno-rockowych list przebojów - Bring Me The Horizon przez ostatnią dekadę nie pozostawiło obojętnym nikogo, a wydana we wrześniu nowa płyta „That’s The Spirit” bez wątpienia przysporzyła im tylko nowych fanów. To właśnie ten album będzie promowany na wiosenno-letniej trasie koncertowej, która obejmie jeden klubowy koncert w Polsce, 14 czerwca w warszawskiej Stodole.

Bring Me The Horizon na początku swojej kariery dali się poznać jako autorzy mocnych, metalcorowych kompozycji, jak „Chelsea Smile”. W późniejszym okresie kariery złagodzili swoje brzmienie i wprowadzili do niego elementy elektroniki, co zaowocowało powstaniem takich hitów jak „Can You Feel My Heart” czy „Sleepwalking”. Te ostatnie pochodzą z pokrytego złotem w Wielkiej Brytanii i Australii krążka „Sempiternal”, po którego premierze wielokrotnie wieszczono grupie sukces na miarę Linkin Park. Wrażenie to spotęgowane zostało przez wydanie imponującego koncertowego wydawnictwa DVD/Blu-ray z zapisem koncertu z londyńskiego Wembley, na którym zobaczyć można nieprawdopodobną energię zespołu, którego kontakt z publicznością jest atutem, który każdy fan rocka i metalu powinien zobaczyć na żywo.

Ostatnie wydawnictwo Bring Me The Horizon, krążek „That’s The Spirit” rozpoczął nową erę w historii brytyjskiego zespołu, a single takie jak „Throne”, „True Friends” czy „Follow You” zapewniły zespołowi po raz pierwszy w historii tak wysokie pozycje na amerykańskich listach przebojów, w tym drugie miejsce na liście Billboardu.

Czerwcowy występ Bring Me The Horizon będzie świetną okazją do zobaczenia w warunkach klubowych jednego z najciekawszych w swoim gatunku zespołów, który pod koniec kwietnia po raz kolejny zarejestruje swój koncert na potrzeby DVD, tym razem w trakcie koncertu w kultowym Royal Albert Hall.

Ostatnie bilety w cenach 99 zł i 129 zł dostępne wyłącznie na www.livenation.pl