Polish Metal Alliance w coverze Ozzy'ego Osbourne'a! Numer miał premierę an antenie Eski ROCK!

i

Autor: Screen z Facebooka - Polish Metal Alliance Nowy cover od Polish Metal Alliance

muzyczne nowości

Polish Metal Alliance w coverze Ozzy'ego Osbourne'a! Numer miał premierę an antenie Eski ROCK!

2024-04-26 20:00

Polish Metal Alliance to jeden z najbardziej szczególnych projektów muzycznych na polskiej scenie, zorientowanej szczególnie na te ciężkie brzmienia. Powiązane są z nim największe nazwiska tego świata w Polsce, jak bracia Cugowscy, Kasia Kowalska, Beata Polak, Łukasz Zieliński, Jacek Hiro czy Krzysiek Sokołowski. Projekt właśnie wydał nowy cover!

Chainsaw to powstały w 1997 roku polski zespół heavy metalowy, którego założycielem, liderem i wokalistą jest Maxx Koczorowski. To właśnie z jego inicjatywy w 2020 roku została powołana do życia zupełnie wyjątkowe supergrupa, czyli Polish Metal Alliance. W swoim założeniu grupa skupia się na nagrywaniu coverów największych metalowych, heavy metalowych, thrash metalowych, power metalowych czy hard rockowych klasyków, a jej skład jest zmienny i skupia największe rodzime gwiazdy rocka i metalu.

Formacja ta ma już na koncie własne wersje numerów takich formacji, jak Journey, Pantera, Judas Priest, Metallica czy Queen. Teraz przyszedł czas na prawdziwego "Księcia Ciemności"!

Facebook - Człowiek z Metalu - 7 marca - Fragment wywiadu z gitarzystą Judas Priest | ESKA ROCK

"Szalony pociąg" i Polish Metal Alliance!

Wszyscy Ci, którzy regularnie słuchają audycji "Człowiek z metalu" Krzyśka Sokołowskiego (Nocny Kochanek), emitowanej oczywiście na antenie Eski ROCK mieli już okazję usłyszeć przedpremierowo nową wersję kultowego solowego singla Ozzy'ego Osbourne'a, czyli Crazy Train! Tym razem w nagraniach, poza Krzyśkiem, wzięli udział sam Maciej Maxx Koczorowski oraz wokalista House of Death, Juan Carlos Cano, a grono te wzbogacili Marek Pająk (Vader) na gitarze, Tomasz Targosz (Ceti, The Legacy, Ballbreaker) na basie i Piotr Szpalik (Ceti, The Legacy) na perkusji. Za recording, mix & mastering odpowiada Piotr Mańkowski z Coverius Studio, a wideo stworzył Michał Lutrzykowski - video4bands.pl.

Posłuchaj tego wybuchowego coveru poniżej!

Sprawdź najlepsze duety "Księcia Ciemności":