Dominik Pajewski

17.09.2020 (12:13)

Trener sportów walki, wyżywał się na dzieciach. Postanowił odnaleźć go zawodnik UFC, by dać mu nauczkęTrener powinien być kimś, kto prowadzi swoich podopiecznych przez tajniki danej dziedziny. Niestety, gość z tego nagrania z pewnością pomylił swoją powinność, a moc internetu pokazała, że nikt nie jest anonimowy w sieci.

Trener jest osobą w życiu każdego sportowca, która prowadzi przez ścieżkę danej dyscypliny, będąc często mentorem i wzorem do naśladowania. Niestety, gość z tego nagrania mocno pomylił profesję i zamiast zachęcać dzieciaki do aktywności fizycznej, zrobił wszystko by je zniechęcić.

BABCIA JAK SCHWARZENEGGER. STARSZA PANI ZAWSTYDZA NIE JEDNEGO GOŚCIA Z SIŁOWNI


Trener sztuk walki znęcał się nad podopiecznymi. Postanowił odnaleźć go zawodnik UFC, by dać mu nauczkę

Zawodnik UFC Kelvin Gastelum, opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak samozwańczy trener dosłownie znęca się nad trenującymi dzieciaki. Gastelum napisał pod postem:

Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed szkoleniem jakichkolwiek dzieci oraz potrzebuje masywnego obicia! Jego Instagram to (@helal_gapr) tego kolesia trzeba powstrzymać!Moc internetu jest potężna i jak udało się ustalić, instruktor pochodzi z Egiptu i został zawieszony w wykonywaniu swojej pracy. Tyle dobrego z tej historii, jednak warto też pamiętać, że dobry trener to podstawa, by móc rozwijać swoją pasję.

BORAT 2: POZNALIŚMY TYTUŁ I WSTĘPNY ZARYS FABUŁY. CZYM TYM RAZEM ZASKOCZY SASHA BARON COHEN?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz