Anna Skalik

10.06.2016 (12:03)

Steven Tyler - solowy album: data premiery i szczegóły We’re All Somebody From SomewhereSolowa płyta Stevena Tylera We’re All Somebody From Somewhere ukaże się w lipcu. Wokalista Aerosmith zdradził szczegóły swojego solowego projektu. Data premiery i inne szczegóły albumu.

Steven Tyler potwierdził szczegóły swojej długo planowanej płyty. Krążek We’re All Somebody From Somewhere ukazać się ma 15 lipca 2016. Do tej pory Tyler nie zdradzał wiele na temat wydawnictwa, choć mogliśmy już usłyszeć dwa numery z krążka: Love Is Your Name i Red White and You. Już wkrótce artysta opublikuje trzeci, tytułowy utwór z płyty.

Wiadomo, że krążek zawierał będzie 13 utworów utrzymanych w tonacji country, choć katowany przez radiostacje singiel
Love Is Your Name zdawał się być raczej rockowy. Jednak sam Tyler twierdzi, że country go fascynuje, bo jest to "nowy  rock ‘n’ roll", w którym nie chodzi tylko o wymachiwanie kozakami do góry, ale o bycie prawdziwym. Jak wygląda ta prawdziwość w wersji wokalisty Aerosmith przekonamy się w połowie lipca.

Jak przetrwać EURO 2016: poradnik dla tych, którzy nie lubią piłki nożnej

Kilka tygodni temu pojawiły się pogłoski na temat możliwego odejścia Tylera z Aerosmith i zastąpieniu go... Axlem Rose, który w tej chwili też dzielnie wspiera AC/DC. Fani przeżyli chwile grozy, ale chwilę później sam zespół zdementował te informacje i wszystko wróciło do normy.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz