Marcin Meller Mellina

i

Autor: Tomasz Radzik/SE

mellina

Sebastian Stankiewicz gościem “Melliny” w Esce ROCK!

2024-05-10 9:35

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był jeden z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych aktorów - Sebastian Stankiewicz! W odcinku pojawili się również zwycięzcy aukcji WOŚP, w której można było wylicytować udział w “Mellinie” - przedstawiciele firmy Buglo.

Sebastian Stankiewicz to z pewnością jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych współczesnych polskich aktorów. W 2006 ukończył studia na Wydziale Lalkarskim we wrocławskiej filii PWST w Krakowie, na ekranie pojawia się jednak już od końcówki lat 90. Popularność zyskał grając w najpopularniejszych serialach i filmach komediowych, ale nie tylko, jak “Niania”, “Świat według Kiepskich”, “Ucho prezesa”, “Listy do M.”, “Rodzinka.pl”, “Ranczo”, “Disco polo”, “Wkręceni 2”, “Barwy Szczęścia”, “Pierwsza miłość”, “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, “Sexify”, “Furioza”, “Hiacynt”, “Niebezpieczni dżentelmeni” oraz “Akademia Pana Kleksa”. Na co dzień związany z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu, Teatrem Dramatycznym w Warszawie i  Kabaretem na Koniec Świata.

Warto również wspomnieć, że w tym epizodzie “Melliny” pojawili się zwycięzcy licytacji WOŚP, czyli firma Buglo, zajmująca się wyposażaniem placów zabaw.

Mellina - Stankiewicz myślał o końcu kariery aktorskiej. Nie mógł powiedzieć jednego zdania + [GOŚCIE WOŚP]

Sebastian Stankiewicz w “Mellinie” Eski ROCK!

W rozmowie z Marcinem Mellerem w Esce Rock Sebastian Stankiewicz przyznał, że zdarzały się w jego życiu sytuacje, kiedy myślał, że skończy z zawodem aktora. Warto szczególnie posłuchać o pewnej wpadce na planie, kiedy to Stankiewicz nie był w stanie wypowiedzieć ani jednego zdania!  Gość “Melliny” wytłumaczył też, co aktorzy mają na myśli mówiąc, że zobaczą coś "na wielkiej szmacie". Sebastian Stankiewicz uważa, że młodzi aktorzy muszą mieć świadomość, że idąc na plan:

Często trzeba być gotowym. Jakbyś szedł na jakąś wojnę. Nigdy nie wiesz co się wydarzy.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Sprawdź się w quizie o serialu "Świat według Kiepskich"!

Arcytrudny quiz o serialu "Świat według Kiepskich"! Tylko wierni fani zdobędą komplet punktów!

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się kot państwa Kiepskich, znaleziony w nietypowych okolicznościach?
Listen to "MELLINA" on Spreaker.