Daniel Wardziński

22.09.2016 (13:48)

Smolik i Kev Fox - trasa koncertowa 2016. Wystąpi z nimi John Porter!Kev Fox i Smolik jadą w trasę koncertową. Jeszcze w 2016 roku będzie można zobaczyć ich w największych polskich miastach. Wśród gości pojawi się m.in. John Porter. Sprawdźcie plan trasy Regretfully Yours Tour 2016.

Smolik i Kev Fox już niebawem zaprezentują się w największych polskich miastach. Trasa koncertowa Regretfully Yours Tour 2016 zapowiada się znakomicie nie tylko ze względu na sam materiał niedawno wyróżniony Fryderykiem (pojawią się też premierowe piosenki!), ale również ze względu na gości wśród których zapowiedziano m.in. Johna Portera. Gdzie i kiedy koncerty duetu Smolik/Kev Fox? Sprawdźcie na EskaROCK.pl.

Smolik i Kev Fox - plan polskiej trasy koncertowej w 2016 roku

Koncertowymi gośćmi Smolika i Keva będzie m.in. John Porter, który pojawi się na koncertach w Warszawie oraz Gdańsku. Równie ciekawie prezentują się supporty koncertów, wśród których wymieniono m.in. Patricka The Pana, Makabreski, Kroki czy Swiernalis.

Plan trasy koncertowej Regretfully Yours Tour 2016:

14 października - Sosnowiec, Miejski Klub im. Jana Kiepury
21 października - Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
22 października - Bielsko-Biała, Galeria Bielska BWA
23 października - Wrocław, Stary Klasztor
4 listopada - Warszawa, Palladium
5 listopada - Kraków, AGH Pawilon U2
25 listopada - Andrychów, CKiW
26 listopada - Częstochowa, klub Rura
11 grudnia - Gdańsk, Stary Maneż

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz