Dominik Pajewski

28.01.2020 (11:43)

PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLAPaweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.

22 stycznia, artysta zapowiedział swoją debiutancką EPkę publikując premierowego singla pt. 'Miłość' na YouTube. Premiera EPki planowana jest jeszcze w 2020 roku. Tym utworem Paweł wyznacza nową drogę w swojej karierze pokazując się z zupełnie innej strony niż dotychczas. W utworze nie znajdziemy inspiracji z musicalu ani delikatnych balladowych dźwięków. Miłość to połączenie mocnych gitarowych brzmień z elementami elektroniki, które powstało we współpracy z Andrzejem Jaworskim. Za mix i mastering utworu odpowiada Mateusz Krautwurst.

14-LATKA POWALIŁA NA KOLANA JURY W TALENT SHOW, WSZYSTKO DZIĘKI COVEROWI RADIOHEAD [WIDEO]
Główną inspiracją do powstania utworu było dotychczasowe życie Pawła. Tak debiutant mówi o singlu i momencie kariery, w którym się obecnie znajduje:

Miłość to rozliczenie z dotychczasowymi błędami i uniesieniami. Długo czekałem, żeby pokazać swój materiał. Musiałem dojrzeć emocjonalnie i wokalnie by zacząć pisać muzykę, w której czuję się spełniony.

ARIANA GRANDE JEST NIESAMOWITA! MUZYK SLIPKNOTA DOCENIŁ POPOWĄ WOKALISTĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz