Dominik Pajewski

11.08.2020 (14:58)

Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?

Metallica wstrzymała wszystkie możliwe wydarzenia i próby z powodu pandemii koronawirusa, jednak w końcu zespół zaczyna wracać do normalności. Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, gdzie możemy zobaczyć zespół na próbie. Teraz już wiemy, że zespół nie tylko pracuje nad nowym materiałem, ale także przygotowuje się do koncertu! Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć Metallikę?

LITZA TŁUMACZY REZYGNACJĘ Z KONCERTU W WARSZAWIE


Metallica zapowiada specjalny koncert. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć zespół?

29 sierpnia 2020 roku, w amerykańskich kinach drive-in, będzie można obejrzeć nowy koncert Metalliki. Jak zapowiedział Lars Ulrich, koncert będzie rejestrowany w ciągu najbliższych dni, jednak wszystko odbędzie się w tajnej lokalizacji, bez udziału publiki. Jako support pojawi się zespół Three Days Grace, który prawdopodobnie będzie towarzyszył grupie na całej trasie, o ile taka dojdzie do skutku. Zobaczcie zapowiedź specjalnego koncertu:

BLACKMETALOWY ZESPÓŁ TWIERDZI, ŻE MARILYN MANSON ŚCIĄGNĄŁ PO NICH GEST, KTÓRY WIDAĆ W NOWYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz