Dominik Pajewski

06.08.2020 (13:11)

Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?

Marilyn Manson od zawsze wywołuje wiele emocji, jednak nikt nie spodziewał się, że najnowszy klip wzbudzi zamieszanie wśród muzyków black metalowych. Okazuje się, że gest zasłaniania dłonią twarzy, jest dla muzyków plagiatem ich gestu. O co chodzi?
 

GUNS N' ROSES PRZEKŁADAJĄ TRASĘ KONCERTOWĄ I JAK SIĘ OKAZUJE, NIE WRÓCĄ DO WARSZAWY!
 


Zespół UADA twierdzi, że Marilyn Manson zainspirował się ich gestem. Chodzi o nowy klip artysty

Muzycy z blackmetalowej grupy UADA wrzuciła wpis, który porównuje oba gesty, pisząc:
 
Wczoraj uświadomiliśmy sobie podobieństwo między naszym charakterystycznym gestem "Left Hand Path" i zdjęciem Marilyna Mansona. To przypadek, czy może artyści z głównego nurtu zwracają uwagę na podziemie? 

 
Wpis wywołał oczywiście wiele zabawnych reakcji i prześmiewczych komentarzy, które sugerują zespołowi, by może przestał szukać sensacji, tam gdzie jej nie ma. 

Przypomnijmy, że nowa płyta Marilyna Mansona pojawi się jesienią, a numer ''We Are Chaos'' jest peirwszym singlem zapowiadającym krążek.

LINKIN PARK PLANUJE ''FAJNE RZECZY'' NA 20-LECIE ''HYBRID THEORY''


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz