Anna Skalik

09.06.2014 (11:31)

IMPACT FESTIVAL 2014: Skillet zaprasza na festiwal. Zobacz video od zespołu. [VIDEO]Skillet na Impact Festival 2014 - zobacz video z udziałem Johna Coopera ze Skillet, w którym muzyk zaprasza na koncert grupy na Impact Fest 2014 w Łodzi, i sprawdź informacje o biletach za 10 zł!

Zespół Skillet zaprasza na Impact Festival 2014. Zobacz krótkie video z udziałem Johna Coopera z zaproszeniem na Impact Fest 2014 i sprawdź szczegółowe informacje o biletach - czy są jeszcze dostępne? Gdzie i kiedy kupić wejściówkę za 10 zł?

Skillet to amerykańska formacja rockowa, która założona została w 1996 w Memphis. założycielem zespołu jest John Cooper - w tej chwili jest to jedyny członek oryginalnego składu zespołu. Poniżej prezentujemy Wam krótki film, w którym John zaprasza na Impact Festival 2014.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Bilety na Impact Festival 2014
są nadal dostępne. Wszyscy zainteresowani spotkaniami z gwiazdami festiwalu mogą kupić bilet Meet & Greet z Ozzym Osbournem w cenie 3099 zł.

Dla tych, którzy wolą zdecydowanie tańsze bilety, mamy dobre informacje - na stronie eventim.pl dostępne są wejściówki na pierwszy i drugi dzień festiwalu. Na pierwszy dzień nabyć można bilet normalny na trybuny w cenie 378 zł oraz bilet na Golden Circle - 330 zł.

>>> Impact Festival 2014: kto zagra, ile kosztują bilety? <<<

Z kolei na drugi dzień imprezy dostępne są następujące wejściówki: trybuny - 378 zł, trybuny - 298 zł oraz trybuny, widok boczny - 298 zł.

Ale to nie koniec - organizatorzy Impact Festu 2014 przygotowali też pulę specjalnych biletów na koncert Skillet. Wejściówki dostępne są w cenie 10 zł. Gdzie można kupić te bilety? W sprzedaży będą wyłącznie w kasach festiwalu i jedynie w dzień koncertu - 11 czerwca 2014.

Post użytkownika Impact Festival.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz