Dominik Pajewski

02.04.2020 (15:49)

GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieciDobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.

Gutek to postać, która obecna jest na scenie od wielu lat, będą doskonale znanym słuchaczom. Wokalista Indios Bravos postanowił na karierę solową, jednak plany wydawnicze pokrzyżowała mu pandemia koronawirusa. Fani jednak nie powinni się smucić, ponieważ do sieci trafił numer ,,Dobrze wiem co czujesz''.

Gwarancje de minimis na lepszych warunkach


 GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

,,Dobre słowo na dziwne czasy!'', tak właśnie zapowiadany jest singiel ,,Dobrze wiem co czujesz'', który promuje solowe wydawnictwo Gutka. Premiera klipu odbyła się 29 marca 2020, czyli w dzień urodzin artysty. Za muzykę i tekst odpowiedzialny jest Gutek, a reżyserem klipu został Aleksander Kopruch. Zobaczcie teledysk do numeru ,,Dobrze wiem co czujesz''
 

CZY LAMB OF GOD ZAJMIE MIEJSCE SLAYERA? RANDY BLYTHE ODPOWIADA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz