Alicja Wójcik

21.02.2020 (17:57)

Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.

Hole to bez dwóch zdań zespół kultowy. Courtney Love założyła go w 1989 roku wraz z gitarzystą Erikiem Erlandsonem. Pochodząca z Kanady Melissa Auf der Maur dołączyła do Hole w 1994 roku po śmierci poprzedniej basistki, Kristen Pfaff, i nagrała z zespołem płytę Celebrity Skin, która ukazała się w 1998 roku.

Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

Melissa Auf der Maur odeszła z zespołu rok po wydaniu Celebrity Skin, a Hole zawiesił działalność w 2002 roku. 10 lat później Love reaktywowała grupę z już zupełnie nowym składem, jednak Melissa Auf der Maur zgodziła się powrócić na krótko w szeregi Hole. To właśnie w 2012 roku Love i Auf der Maur wystąpiły po raz ostatni razem.

COURTNEY LOVE POJECHAŁA PO FILMIE O MÖTLEY CRÜE. O CO CHODZI?

Jak podaje serwis NME, artystki wystąpią razem ponownie podczas wydarzenia Bans Off My Body
organizowanego 14 marca 2020 w Feminist Institute at The Town Hall  w Nowym Jorku.. Od zakończenia działalności Hole Courtney Love skupiła się na karierze solowej, podobnie jak Melissa Auf der Maur, która przez wiele lat była także basistką zespołu The Smashing Pumpkins

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz