Dominik Pajewski

23.03.2020 (11:16)

Basista SOAD bagatelizuje koronawirusa: To tylko przeziębieniePandemia koronawirusa zatrzymała dosłownie cały świat i zmusiła artystów do przesunięcia tras koncertowych na inne terminy. Jednak, jak uważa basista System Of A Down, całe zamieszanie jest mocno przesadzone.

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, zmuszając wielu artystów do przełożenia tras koncertowych. Ta nowa sytuacja, która zmusza do refleksji dosłownie cały świat, według basisty System Of A Down jest mocno przesadzona.

FILMY BIOGRAFICZNE ZWIĄZANE Z MUZYKAMI, KTÓRE WARTO ZOBACZYĆ ZOSTAJĄC W DOMU. #ZOSTAŃWDOMU


Basista SOAD bagatelizuje koronawirusa: To tylko przeziębienie

W rozmowie w The Jast Show, Shavo Odadjian wypowiedział się na temat koronawirusa i tras, które artyści muszą odwoływać. Według artysty, wszystko jest mocno przesadzone:

Mam nadzieję, że uda nam się przetrwać tę pieprzoną epidemię koronawirusa... Myślę, że to głupota, w pewnym sensie i to tylko przeziębienie. Byłem u lekarza na wizycie kontrolnej i opowiedział mi, jak media skupiają się tylko na tym i to powoduje panikę. (...) Rocznie w samej Ameryce umiera od 27 do 57 tysięcy osób z powodu grypy i nikt o tym nie gada. Sprawdziłem to, bo chciałem się dowiedzieć, dlaczego odwołano tyle koncertów. Rozumiem, że koronawirus jest przerażający, bo jest to coś nowego.  

Słów Shavo nie skomentowała reszta zespołu System Of A Down. Grupa ma na lato zaplanowaną trasę, która również uwzględnia Polskę. Zespół ma wystąpić w Krakowie 30 czerwca 2020.

MAPA KORONAWIRUSA W POLSCE. DZIĘKI TEMU, MOŻNA ŚLEDZIĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA PO KRAJU


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz