22.07.2012 (13:00)

Alanis Morissette - koncert jako bonus nowej płyty "Havoc And Bright Lights"Gratka dla fanów Alanis Morissette. Artystka właśnie przygotowuje się do wydania nowej płyty "Havoc And Bright Lights". W wersji deluxe albumu znajdzie się lipcowy koncert artystki z Berlina.

Krążek "Havoc And Bright Lights" ukaże się 28 sierpnia. Album promuje doskonale znany z anteny EskiROCK singiel "Guardian".

W wersji deluxe wydawnictwa fani znajdą dodatkowy krążek CD z koncertem, który odbył się 10 lipca w berlińskiej cytadeli. Artystka zagrała tam swoje największe hity, między innymi "Ironic", "You Learn" i "Hands Clean", a także utwory z nowego albumu, między innymi "Woman Down" i "Numb".

Płytę "Havoc And Bright Lights" wyprodukowali Guy Sigsworth oraz Joe Chiccarelli.

 
 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz