Dominik Pajewski

01.10.2017 (11:33)

Marilyn Manson ranny! Artysta trafił do szpitalaMarilyn Manson został ranny podczas jednego ze swoich koncertów. Artysta trafił do szpitala po feralnym występie w Nowym Jorku.

Marylin Manson znany jest z tego, że podczas swoich występów potrafi zaszaleć. Niestety, gdy muzyk występował w Hammerstein Ballroom w Nowym Jorku, doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 

Marilyn Manson w Polsce: Kazik i Kora o odwołaniu koncertu w 2001 roku

Manson wspiął się na rusztowanie scenografii w kształcie dwóch rewolwerów i ta z całą siła runęła na niego. Wokalista został zniesiony ze sceny na noszach i przetransportowano go do miejscowego szpitala. Jak przekazano dziennikarzom, muzyk doznał obrażeń i przebywa w miejscowym szpitalu, jednak nie wiadomo jaki dokładnie jest jego stan. Poniżej możecie zobaczyć nagrania z wypadku:
  


Marilyn Manson jest obecnie w trasie promującej jego najnowszy krążek 'Heaven Upside Down', który trafi do sklepów 6 października 2017 roku.

Marilyn Manson o Rihannie - jest niebezpieczna

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz