19.04.2012 (07:10)

Linkin Park wracają do korzeniGrupa Linkin Park zapowiada powrót do muzycznych korzeni. Nowy album "Living Things" ma być mocniejszy niż ostatnie dzieło zespołu, ale Mike Shinoda zapowiada, że fani nie powinni liczyć na dokładną powtórkę z nu-metalowych początków.
Najnowsza płyta Linkin Park ukaże się 25 czerwca, dzieło wyprodukował Rick Rubin. Na pytanie o doniesienia, że krążek będzie mieć więcej gitarowych brzmień, Mike Shinoda odpowiada, że to nie do końca prawda. "Powiedzieliśmy, że ten album to powrót do tego co porzuciliśmy na kilka lat. To zostało zinterpretowane jako powrót do mocnych gitar. Chociaż gitary, oczywiście, będą"- mówi muzyk. "Przy Minutes To Midnight, a nawet bardziej przy A Thousands Sun, staralliśmy się odejść od brzmienia pierwszych dwóch płyt. Gdybyśmy po raz trzeci zrobili coś w tym stylu, zostalibyśmy w tym na zawsze. Natomiast wydaje mi się, że ostatnio tak skupiliśmy się na dodawaniu nowych narzędzi do naszej bazy, że zapomnielismy, iż niektóre z nich już w niej były. Po kilku płytach, przy których skupialiśmy się na nowych rzeczach, teraz bardzo dobrze wraca nam się do starszych klimatów"- mówi Shinoda. Przypomnijmy, że grupa Linkin Park będzie gwiazdą OWF 2012.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • Artysta przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie

  2020-01-20
  Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, tym bardziej podczas koncertu. Muzyk przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie.
 • Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?

  2020-01-20
  Fani System Of A Down są raczej pogodzeni z faktem, że zespół nie zamierza wydawać nic nowego. W momencie wydawniczego niebytu, basista grupy, Shavo Odadjian postanowił powołać do życia nowy zespół.
 • Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pitu

  2020-01-20
  Koncerty Machine Head kojarzą się z niesamowitą energią i agresywną muzyką, która porusza tłum do szaleńczego pogo. Okazuje się, że nawet w tak mocnym pogo, można się oświadczyć!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz