Dominik Pajewski

27.11.2019 (14:42)

Krowy w Rosji dostały gogle VR. Wszystko po to, by nie stresować się otoczeniemRosja to stan umysłu, jednak zdarzają się rzeczy prawdziwie przełomowe i wizjonerskie. No bo, kto inny mógłby wpaść na to, że krowy mogłyby nosić specjalne gogle VR, po to by nie stresować się otoczeniem.

O tym, że w Rosji potrafią dziać się dziwne rzeczy, wiadomo od dawna.  Jednak w tej sytuacji, wszystko robione jest dla lepszego życia i funkcjonowania krów, które dzięki goglom VR, mają czuć się jak na słonecznej polanie.
 

DLACZEGO BABY YODA WYWOŁUJE TAK POZYTYWNE EMOCJE? NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ


Krowy w Rosji dostały gogle VR. Wszystko po to, by nie stresować się otoczeniem

Krowy w Rosji są często zestresowane, tak przynajmniej twierdzą Rosjanie, którzy się nimi zajmują. Wiadomo, krowa patrzy na brzydkie otoczenie i jest zestresowana i osowiała, a tu na ratunek przychodzi nowa technologia. W konsultacji z weterynarzami, stworzono specjalne gogle VR, które dopasowane są do głów krów. Dzięki temu, krowa widzi ładny krajobraz i mniej się stresuje. Podobno, dzięki tego typu rozwiązaniu, krowy są żywsze i mniej osowiał, jednak nie wiadomo jak wpływa to na mleko. Wkrótce mają odbyć się specjalne badania.


DZIEWCZYNA ZERWAŁA Z CHŁOPAKIEM ZA POŚREDNICTWEM FILMIKU, NAGRANEGO PRZEZ MUZYKA [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz