Dominik Pajewski

05.11.2019 (15:33)

Facebook zmienia logo. Wszyscy uważają, że to zmiana na gorszeLogo i kolorystyka Facebooka jest znana wszystkim i to na całym świecie. Okazuje się, że serwis ma zamiar zmienić logotyp, co z pewnością wywoła trochę zamieszania. Już teraz słychać głosy niezadowolenia od ekspertów i użytkowników.

Niebieski i biały, to barwy Facebooka, które znane są prawdopodobnie na całym świecie. Na przestrzeni lat, serwis modyfikował swój wygląd i funkcje, jednak nie zmieniał logotypu i kolorystyki. Wkrótce ma się to zmienić, a logo ma zostać uproszczone i dopasowane kolorystycznie do serwisów i aplikacji, które podlegają pod społecznościowego giganta.

RONALDO ZARABIA WIĘCEJ DZIĘKI INSTAGRAMOWI, NIŻ NA BOISKU. UJAWNIONO KWOTY


Facebook zmienia logo i nie wszystkim się to podoba

Logo ma zostać mocno uproszczone, a jego barwy będą dopasowywały się do barw danej aplikacji lub serwisu, które podlegają pod Facebook. Na Instagramie zobaczymy fioletowe barwy, zaś w aplikacji What's up będzie to odcień zieleni. Tak ma prezentować się nowe logo serwisu:


Eksperci uważają, że to kiepskie posunięcie, a logo wygląda prymitywnie i mało zachęcająco. Użytkownicy również nie są zbyt zadowoleni z obrotu spraw, jednak taka już kolej rzeczy i styl działania Facebooka. Na zmiany w serwisie, nie mamy wpływu...

UKRAIŃSKI KOSMITA ZAŚPIEWAŁ Z RAMMSTEIN. ŚWIETNY MASH-UP TRAFIŁ DO SIECI [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz