Dominik Pajewski

27.02.2020 (14:47)

Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?Śmierć Dimebaga Darella była ogromną stratą dla całego świata rocka i metalu. Okazuje się, że artysta tuż przed śmiercią miał plan reaktywowania Pantery.

Śmierć Dimebaga Darrella była ogromną stratą dla całego świata muzyki rockowej i metalowej. Artysta został zabity 8 grudnia 2004 roku, podczas koncertu grupy Damageplan. Okazuje się, że gitarzysta miał przed śmiercią plan, by reaktywować Panterę!

OZZY OSBOURNE WSPOMNIAŁ NAJBARDZIEJ SZALONĄ IMPREZĘ Z LEMMYM


Dimebag Darrell chcial przed śmiercią reraktywować Panterę?

Daryl Arnberger powiedział w wywiadzie dla 'Landry.audio', że widział się z Dimebagiem w listopadzie 2004 roku. Podobno gitarzysta ujawnił, że chciał reaktywować Panterę:

Dime powiedział:

'Zagramy w grudniu tę trasę z Damageplan, a potem zrobimy coś nowego, co nie będzie związanego z tym zespołem. Zrobię wszystko, co mogę, żeby zebrać z powrotem chłopaków'

Miał dość Damageplan. Chciał powrócić do Pantery. Twierdził, że pozostali członkowie nie angażują się tak bardzo. Nie czuł tej magii, jaka była między członkami Pantery.

DLACZEGO SOAD NIE MOGĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA? JOHN DOLMAYAN TŁUMACZY


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz