03.04.2014 (02:00)

Wakacje 2014: Targi Wiatr i Woda - posłuchaj o imprezie i zgarnij bilety - tylko w EsceROCK! [VIDEO]Targi Wiatr i Woda - już w dniach 3-6 kwietnia w Warszawie odbędą się największe w Europie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji. Na imprezie spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i zagranicy. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy po raz pierwszy na Stadionie Narodowym.

W dniach 3-6 kwietnia w Warszawie odbędą się największe w tej części Europy Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Już po raz dwudziesty szósty na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski oraz zagranicy. Tym razem jednak najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy po raz pierwszy - na Stadionie Narodowym. 

>>>KONCERTY ROCKOWE 2014: koncerty w długi weekend majowy 2014. Sprawdź kto zagra w majówkę [VIDEO]<<<

Tegoroczna edycja Targów zapowiada się imponująco. Przeniesienie imprezy na Stadion Narodowy stworzyło nowe możliwości - przede wszystkim zwiększyła się powierzchnia wystawiennicza. W tym roku swoją ofertę na targach zaprezentuje rekordowa liczba ponad 450 wystawców, a na Stadionie Narodowym niewątpliwie poczujemy atmosferę nadchodzącego lata i rozpoczynającego się wkrótce sezonu żeglarskiego. Będą premiery jachtów, zarówno motorowych i żaglowych, polskich i zagranicznych stoczni.

>>>LEGENDY ROCKA: Duff McKagan po 16 latach wraca do Guns N' Roses [VIDEO]<<<

Nie zabraknie także ofert producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz prezentacji sprzętu do kajakarstwa i windsurfingu. Atrakcyjne propozycje można będzie także znaleźć na stoiskach obecnych na targach firm czarterowych, których oferty obejmują obecnie niemal każdy zakątek świata, gdzie daje się bezpiecznie żeglować i uprawiać sporty wodne. Planujecie już wakacje 2014? Posłuchajcie, co czeka Was na Targach Wiatr i Woda oraz zgarnijcie bilety na Targi - już dzisiaj w EsceROCK!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz