14.03.2014 (13:00)

Illusion - O przyszłości - nowa piosenka z płyty Opowieści w propozycjach do NRD [VIDEO]Illusion - O przyszłości - to najnowszy singiel legendy polskiego rocka. Zespół, po latach oczekiwania, wraca z nową płytą. Krążek nosi tytuł Opowieści i ukaże się jeszcze w marcu 2014 roku. Tymczasem singiel O przyszłości jest jedną z najnowszych propozycji do NRD!

Illusion - O przyszłości - to najnowszy singiel zespołu. Kawałek promuje pierwszą od 16 lat płytę Illusion - Opowieści. Grupa Illusion wraca na scenę w oryginalnym składzie: Tomasz „Lipa” Lipnicki – gitara i wokal, Paweł Herbasch – perkusja, Jerzy „Jerry” Rutkowski – gitara oraz Jarek Śmigiel – bas.

>>>ROCKOWE KONCERTY 2014: Arctic Monkeys w Polsce - czy to możliwe? Fani walczą o występ ulubionego zespołu [VIDEO]<<< 

Na nowej płycie Illusion - Opowieści - znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Fani dawnego Illusion na pewno nie będą rozczarowani (dostaną to, na co tak długo i niecierpliwie czekali!), a młodsze pokolenie przekona się, czym jest prawdziwy rock. Opowieści to dobra, spójna i koncepcyjna płyta. Wyjątkowa ze względu na historię jej powstania, na reaktywację zespołu ludzi, którzy dali z siebie tyle, ile potrafili. Czy to się udało? Słuchacz oceni – mówi wokalista, Tomasz „Lipa” Lipnicki.
1. O trudzie wyboru
2. O iluzjach
3. O historii gatunku
4. O pracy nad sobą
5. Oddech
6. O przyszłości
7. O wartościach i prawdach wszelakich
8. O empatii
9. O pamięci po sobie

)


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz