10.03.2014 (14:00)

Skunk Anansie w Polsce - zobaczcie nasze ZDJĘCIA! [2014, FOTO, VIDEO]Cztery niesamowite koncerty - zagrała w Polsce grupa Skunk Anansie. Muzycy wystąpili ze specjalnym, akustycznym programem w Warszawie, Zabrzu, Łodzi i Poznaniu. Koncerty były wyprzedane już od wielu tygodni. Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

 

W 2013 roku muzycy Skunk Anansie postanowili spróbować swych sił w wydaniu akustycznym. Tak zrodziła się idea koncertu, który odbył się w kwietniu w londyńskim Cadogan Hall. Materiał z tego występu trafił na album An Acoustic Skunk Anansie - Live In London. 

>>>U2 przekłada premierę nowej płyty. Album i promująca go trasa koncertowa dopiero w 2015 [VIDEO]<<<
 
Sukces tego wydawnictwa sprawił, że Skunk Anansie postanowili wyruszyć w całą trasę akustyczną. Na początku tego tournée, muzycy wystąpili w dniach 5-8 marca 2014 roku w czterech polskich miastach. 

>>>JAROCIN FESTIWAL 2014: line-up. Kolejne gwiazdy imprezy w Jarocinie. Sprawdź, kto zagra [VIDEO]<<<

Skunk Anansie w akustycznym wydaniu mogliśmy podziwiać w: Warszawie, Zabrzu, Łodzi i Poznaniu. Fani mogli usłyszeć największe hity zespołu, a także dawno niesłyszane kawałki w wyjątkowym, akustycznym wydaniu. Nie zabrakło również coverów takich kawałków jak You Do Something To Me Paula Wellera i One U2. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z koncertu Skunk Anansie w Poznaniu!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz