07.11.2014 (13:30)

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - wygraj bilety na koncert w Warszawie!Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to debiutancki solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Płyta osobista, zaskakująca i bardzo różnorodna. Chcielibyście posłuchać jej na żywo? W EsceROCK będziecie mogli zgarnąć wejściówki na koncert Rojka w warszawskim Palladium!
 

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to pierwszy solowy album artysty. Po odejściu z zespołu Myslovitz, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał.

Noel Gallagher - In The Heat Of The Moment - nowy kawałek na naszej playliście!

Muzyk nagrał bardzo osobisty album, ale to nie jest jego prywatna historia, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy. Może niepotrzebnie?

EskaROCK: wywiad z zespołem Kongos! Posłuchajcie :)

Artur Rojek
to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu.

W EsceROCK, od poniedziałku, będziecie mogli zdobyć podwójne wejściówki na koncert Artura Rojka w Warszawie, który odbędzie się 14.11.2014.

Bilety będą mieć dla Was Majkel i Jacek!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz