26.09.2014 (18:30)

Słuchaj EskiROCK i zgarnij bilety na koncert Enter Shikari!Mimo, że pracują nad nowym krążkiem, znaleźli czas na trasę koncertową! Zespół Enter Shikari, w październiku, zagra dwa koncerty w Polsce- w Krakowie i w Warszawie. W EsceROCK, od poniedziałki, będziemy mieć dla Was kolejnych 5 podwójnych wejściówek na warszawski koncert w klubie Progresja!

Na swoim koncie mają 3 albumy - Take To The Skies, Common Dreads i A Flash Flood of Colours. Enter Shikari za kilka miesięcy zaprezentuje światu swoje kolejne wydawnictwo. Zanim to nastąpi, będziecie mieli okazję zobaczyć ich na żywo!

Koncert I Am Giant: Lonely The Brave wystąpi jako support!

Enter Shikari w Polsce zagra 2 koncerty. Najpierw, 8 października, grupa pojawi się w warszawskiej Progresji. Dzień później Enter Shikari zagra w krakowskim Kwadracie.

EskaROCK. Oceń kawałki, które gramy. Zostań naszym Rockowym Ekspertem!

Koncert Enter Shikari w Warszawie, na który mamy dla Was wejściówki, rozpocznie się o 20:00. Bilety można kupić na  www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Słuchajcie EskiROCK! Podwójne zaproszenia na warszawski koncert Enter Shikari będzie mieć dla Was od poniedziałku Dawid Zygmunt!
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz