26.08.2014 (20:30)

Kultowa godzina w środę: książka "The Police. Spacerując po księżycu" do zgarnięcia!Kultowa Godzina w EsceROCK to jak zawsze godzina najlepszej, legendarnej muzyki! Czego posłuchamy? Pojawią się między innymi kawałki Wind Of Change Scorpions, Absolute Begginers Davida Bowie, czy Friday I'm in Love The Cure. Mariusz Nałęcz-Nieniewski będzie też miał dla Was książkę Wiesława Weissa The Police. Spacerując po Księżycu.

The Police. Spacerując po Księżycu to pierwsza książka o The Police napisana po polsku. Dzięki niej nie tylko poznajemy dotyczące zespołu fakty, ale też dowiadujemy się o wielu nieznanych szczegółach z życia członków The Police. Całość dopełniają genialne fotografie.

Poranna Rozgrzewka: George Ezra "Wanted On Voyage" do zgarnięcia!

" [...] Wpływy z trasy światowej zespołu The Police w latach 2007-2008 przekroczyły już 100 milionów funtów. A jej sukces potwierdził wyjątkową pozycję tria, znanego z takich przebojów, jak "Roxanne", "Message In A Bottle", "Walking On The Moon", "Don't Stand So Close To Me", "De Do Do Do, De Da Da Da", "Invisible Sun", "Every Little Thing She Does Is Magic" i "Every Breath You Take", w historii muzyki rockowej" - czytamy w opisie książki.

Jeśli chcielibyście, aby książka Wiesława Weissa The Police. Spacerując po Księżycu trafiła do Waszej kolekcji - słuchajcie EskiROCK od 10:00!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz