piwo

i

Autor: Unsplash

Biznes

Znany polski browar wystawiony na sprzedaż. Padła gigantyczna cena

2024-01-25 16:56

Do mediów dotarły informacje, które mogą zaskoczyć polskich miłośników piwa. Jak wynika z ogłoszenia na jednym z serwisów branżowych, browar rzemieślniczy PERUN został wystawiony na sprzedaż. W ofercie zawarto ogromną kwotę, którą musiałby zapłacić zainteresowany przejęciem biznesu.

Browar rzemieślniczy PERUN na sprzedaż

Browar PERUN z siedzibą w Budziszynie (woj. mazowieckie) został założony w 2014 r. i stosunkowo szybko zyskał wśród polskich miłośników piwa sporą popularność. Jak się jednak okazuje, według opublikowanych w sieci informacji biznes został wystawiony na sprzedaż.

W ramach transakcji kupiec będzie mógł nabyć "kompletną linię do produkcji i rozlewu: piwa rzemieślniczego, napojów, soków, oranżady; główne elementy linii produkcyjnej: warzelnia 40hl, 6 tankofermentatorów x 80hl, 7 tankofermentatorów x 40hl, rozlew do butelek, pasteryzator tunelowy, etykieciarka". Browar znajduje się na działce wielkości 0,97 ha. Budynek główny ma powierzchnię 706 m2.

Nabywca zyska również prawa do marki PERUN oraz dobrze rozwinięte media społecznościowe browaru. W elementach wyceny znalazła się również "możliwość przedłużenia umowy z zespołem BEHEMOTH na produkcję piw pod wspólnymi etykietami, co zwiększa szansę na rozwój eksportu".

Majątek filmy można odkupić za 7,3 mln zł.

IKEA obniża ceny produktów - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami 25.01.2024