Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW

Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW

2021-03-12 20:53

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu rusza z misją specjalną! Zbliżające się święta wielkanocne wiele osób znów będzie musiało spędzić w samotności. Wśród nich jest wielu seniorów. Dlatego wolontariusze chcą zadbać o to, by do każdego dostały świąteczne życzenia. Jak dołączyć do akcji?

Wyjątkowa akcja Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Chodzi o nagranie wielkanocnych życzeń, które trafią do seniorów i seniorek przebywających w Domu Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawie.

Jak dołączyć do akcji?

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zachęca do wzięcia udziału w akcji szczególnie: studentów i studentki UW oraz WUM, absolwentów i absolwentki UW, doktorantów i doktorantki, aktywnych i emerytowanych pracowników i pracowniczki UW. Można dołączyć do akcji na trzy sposoby:

  • przygotować wirtualną kartkę z życzeniami i przesłać ją do nas na adres [email protected],
  • indywidualnie lub grupowo nagrać krótkie życzenia w formie video i wysłać je na maila [email protected],
  • przygotować tradycyjną kartkę z życzeniami i wysłać ją pocztą bezpośrednio do DPS na adres:Dom Pomocy Społecznej Towarzystwa Przytułku św. Franciszka Salezego w Warszawieul. Solec 36a, 00-394 Warszawa

Wielkanocne kartki dla seniorów

Życzenia w formie nagrań oraz wirtualnych kartek można przesyłać do UCW do 24 marca włącznie. Natomiast wysyłając tradycyjne kartki warto zrobić to nieco wcześniej, by mieć pewność, że dotrą do DPS przed świętami.

Do kogo trafią wielkanocne kartki?

Przesłane życzenia zostaną wręczone seniorom i seniorkom oraz wyświetlone na monitorach, a ze wszystkich kartek powstanie łańcuch życzeń. Wszystko po to, by podopieczni DPS poczuli się otoczeni szczególną życzliwością i wsparciem w tym wyjątkowym, wielkanocnym czasie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
dr Paweł Grzesiowski: Nie ma podstaw by nie szczepić AstraZenecą [Super Raport]
Źródło: Wyślą wideo z wielkanocnymi życzeniami do seniorów! Wyjątkowa akcja UW