Kibic przerwał finał EURO 2020

i

Autor: TT/@marcintyc Kibic przerwał finał EURO 2020

Wbiegł na murawę i przerwał finał. Nie mogła go dogonić ochrona, więc sam się zatrzymał [VIDEO]

2021-07-12 8:31

W drugiej połowie meczu finałowego EURO 2020 na Wembley pomiędzy Anglią i Włochami na murawie pojawił się niespodziewany gość. Na boisko przedostał się jeden z kibiców i na ponad minutę wstrzymał mecz. Biegał po murawie a przed dłuższy czas nie mogło dogonić go czterech ochroniarzy. Niesforny kibic zauważył że jest szybszy i poddał się w końcu sam.

Pod koniec drugiej połowy finałowego meczu EURO 2020 pomiędzy Anglią i Włochami na Wembley, mecz przerwał nieproszony gość. Jeden z kibiców wbiegł na murawę i przez kilkadziesiąt sekund czterech stewardów nie potrafiło go złapać. Sam kibic zobaczył iż chyba dalsza zabawa nie ma sensu, ponieważ ochrona nie potrafiła go dogonić. W tej sytuacji niesforny kibic sam zatrzymał się w okolicach pola karnego Włochów i oddał się w ręce ochrony.

Całe zdarzenie zostało uwiecznione na poniższym nagraniu.

Całe zdarzenie nie zostało pokazane w telewizji. Już od jakiegoś czasu realizatorzy nie pokazują sytuacji w których to kibice wbiegają na murawę - wszystko po to, aby takie osoby w ten sposób nie zdobywały rozgłosu. W momencie w którym mecz finałowy EURO 2020 był przerwany, widzowie na swoich telewizorach widzieli zbliżenia piłkarzy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?
Źródło: Wbiegł na murawę i przerwał finał. Nie mogła go dogonić ochrona, więc sam się zatrzymał [VIDEO]